Vai tu gribi būt miljonārs?

Miljons Eiro liekas tik liels naudas skaitlis, ka lielākā daļa no cilvēkiem, kā vienu no savām kvēlākajām vēlmēm ir uzstādījuši kļūt par miljonāriem, bet parasti visi grib šo naudu laimēt nevis nopelnīt, jo uzskata, ka tādu daudzumu nopelnīt ir neiespējami. Miljons Eiro tiek uzskatīts par tik lielu skaitli, ka, ja cilvēkam ir šādi līdzekļi, tad viņš tiek uzskatīts par bagātu un pārticīgu un tāpēc arī vārdam miljonārs ir tik spēcīga nozīme un nemitīgi tiek veidoti dažādi miljonāru saraksti, kā arī bagātāko cilvēku saraksti gan Latvijā gan pasaulē. Latvijā bagātākajiem cilvēkiem pieder akcijas, kapitāldaļas un īpašumu, kā arī skaidra nauda kas pārsniedz pat 100 miljonu atzīmi, bet liekajiem pelnītājiem peļņa gadā vien ir 30 miljonu Eiro apmērā. Biznesā vēl jo projām lielākie naudas pelnītāji ir tieši baņķieri, jeb banku pārstāvji, bet pasaulē bagātākie cilvēki parasti nāk no citām nozarēm, kā jaunās tehnoloģijas, globālo apģērbu un ēdiena vairumtirgotāju un citu nozaru pārstāvjiem.

Ja kāds tiešām grib būt miljonārs, tad viņam noteikti būs jāveltī liela daļa sava laika šīs naudas pelnīšanai un jāveido savi uzņēmumi, kā arī jāmēģina iekarot dažādas industrijas. Lai nopelnītu miljonu tev vajag no katra Latvijas iedzīvotāja iegūt 50 centus vai arī no 1000 cilvēkiem iegūt 1000 Eiro un tāpēc tev ir vai nu jāveido kāds produkts vai pakalpojums kura cena ir lēta, bet kurš ir noderīgs lielākajai daļai Latvijas vai arī jāizveido kāds produkt no kura tu varētu gūt 1000 Eiro peļņu kas būtu noderīgs 1000 Latvijas iedzīvotājiem. Protams, šīm aktivitātēm nav jāapstājas tikai ar Latviju un ir iespējams izplesties pa visu Eiropu, bet pamatā parasti visi sāk tieši savās mājās un kad ir atraduši pelnošu biznesa modeli tad sāk izplesties uz citām zemēm. Es nezinu, kā lai es to labāk cilvēkiem paskaidroju, bet miljonu laimēt ir praktiski neiespējami un, ja tu tiešām gribi būt miljonārs tad tev arī būs pie šī mērķa jāstrādā un jāmeklē veidi, kā šo naudu nopelnīt, nevis visu laiku sevi jāžēlo un jācer uz kādu veiksmi.

Latvijā pagaidām vēl ir ļoti maz miljonāru, kuri ir jaunāki par 35 vai 30 gadiem, bet laikam ejot noteikti, ka mūsu jauni censoņi arī būs spējīgi iespraukties liekajās Latvijas industrijās un iegūt pietiekoši lielu kapitālu un apgrozījumu lai varētu tikt uzskatīti par miljonāriem. Bet šie cilvēki noteikti naudu nebūs laimējuši vai kā savādāk negodīgi ieguvuši bet gan ar smagu darbu un pacietību to tiešām nopelnījuši!